Libër për fëmijë në greqisht

libra-greqisht

Βιβλίο για παιδιά στα ελληνικά.

Αυτό είναι ένα πολύ ωραίο βιβλίο για παιδιά, και είναι σε pdf και mp3 αρχείο, δηλαδή μπορείτε να το διαβάζετε το βιβλίο και ταυτόχρονα να το ακούσετε. Ας ξεκινήσουν οι περιπέτειες του Φασολάκι… Θα σε γαργαλήσω…

Libër për fëmijë në greqisht

Ky është një libër shumë i bukur për fëmijë, është në format pdf dhe mp3 pra mund ta lexoni librin por

njëkohësisht do të mund ta dëgjoni. Le të fillojnë aventurat e fasules së vogël… Do të të gudulis…

Shkarko librin falas


Fjalor Greqisht Shqip | Ελληνοαλβανικό Λεξικό → "Libër për fëmijë në greqisht":
Libër për fëmijë në greqisht → wiktionary
Libër për fëmijë në greqisht → wikipedia
Libër për fëmijë në greqisht → lexigram


Cito
greqisht.shqipopedia.org/Libër për fëmijë në greqisht

Lidhje - URL/LINK: http://greqisht.shqipopedia.org/liber-per-femije-ne-greqisht
Përkthim greqisht shqip – Μετάφραση Ελληνικά Αλβανικά
"Libër për fëmijë në greqisht," te Fjalor Greqisht Shqip | Ελληνοαλβανικό Λεξικό
__________________________________
§ Shqipopedia ©
2013 - 2018
"Libër për fëmijë në greqisht"

Related Post

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *