H επίσκεψη – ασκήσεις

. o . o . o . o . o . o .

. o . o . o . o . o . o .

9.3
-Τι πρόβλημα έχετε;
– Çfarë problemi (shqetësimi) keni?
-Γιατρέ, δεν αισθάνομαι καλά.
-Doktor, nuk ndihem mirë.
-Δηλαδή, τι νιώθετε ακριβώς;
-Domethënë, çfarë ndjeni saktësisht?
-Νιώθω αδυναμία και πονάει το κεφάλι μου.
-Ndjej debulesë (ndjehem i pafuqishëm) dhe më dhemb koka.

Cite this article as: Hono Lulu, "H επίσκεψη – ασκήσεις," in Fjalor Greqisht Shqip | Ελληνοαλβανικό Λεξικό, , https://greqisht.shqipopedia.org/%ce%b5%cf%80%ce%af%cf%83%ce%ba%ce%b5%cf%88%ce%b7-2.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *